שוק הנדלן

למה כדאי למכור דירה בכפר סבא באמצעות מתווך נדלן?

"למה כדאי לי להעזר בשרותיו של מתווך נדל"ן כדי למכור דירה או בית בכפר סבא?"

התשובה פשוטה עד מאד, גם אם נשמעת לחלקנו לא הגיונית: מתווך נדל"ן רציני, מקצועי ומיומן יכול וצריך לחסוך לך, בעל הנכס בכפר סבא, כסף וזמן לרוב !!

אנו יודעים זאת מתוך נסיוננו ב"רענן שיווק נדל"ן" בשיווק דירות בכפר סבא למכירה ובתים .

אז איך זה פועל?

למוכר הנכס בכפר סבא כדאי לשכור את שרותיו של המתווך בעיקר בשל הסיבות הבאות:

הצורך לשווק בצורה מקצועית ונכונה את הנכס למכירה בכפר סבא:

לא די "לשים מודעה באינטרנט" או לתלות שלט בחזית הבית, כפי שחושבים לא מעט בעלי נכס בכפר סבא. ניהול השיווק של נכס בכפר סבא הנו אמנות בפני עצמה שמתווך מיומן מכיר ויודע איך לבצע. הדגש הנו חיזוק חוזקותיו של הנכס בכפר סבא וקידומו אל מול קהל קונים רלבנטי. לא כל מי שמחפש דירה בכפר סבא רלבנטי לכל דירה בכפר סבא באשר היא.למתווך הנדל"ן יש את מיומנות המקצועית והכלים להביא את הנכס בכפר סבא שלך לחשיפה הרבה יותר גדולה משתוכל לבצע בעצמך. ככל שהחשיפה גדולה יותר וככל שהיא ממוקדת יותר, יגיעו יותר קונים רלבנטיים לבית בכפר סבא וככל שיש יותר קונים - ברור שהבית יימכר מהר יותר ובמחיר גבוה יותר.בעלי נכס כפר סבאים חושבים לעתים שיצליחו לענות בעצמם לכל הפונים ויצליחו להציג את הנכס בכפר סבא בצורה מקצועית, אולם התוצאה במרבית המקרים שבעלי נכס בכפר סבאים חושפים בקלות את חולשותיהם ונקודות התורפה שלהם ושל הנכס בכפר סבא ובעצם פוגעים בעצמם ובעסקה. מתווך מקצועי יידע להדגיש רק את חוזקותיו של הנכס בכפר סבא שלך ויעזור לך לקדם מכירתו.

מיון מוקדם ומקיף של פונים פוטנציאליים:

לא כל פונה הנו קונה פוטנציאלי. בעל נכס בכפר סבא המפרסם את ביתו למכירה צפוי לעתים לקבל "מבול" של פניות עם צאתו לדרך. רובן תהיינה לא רלבנטיות לנכס בכפר סבא שלו; כגון: כאלה שאין להם די כסף לרכישת הנכס בכפר סבא אבל מקווים בשיטה הישראלית "להוריד הרבה במחיר", כאלה שיש להם נכס בכפר סבאים דומים למכירה והם רוצים "לבדוק את השוק", כאלה שבודקים את השוק ולא ברור להם מה הם מחפשים, הרבה מאד מתווכים שחלקם יישבעו בהן צדק ש"יש להם את הלקוח המתאים", ועוד ועוד... לא די לענות לטלפונים ולהזמין את הלקוחות לביקור בנכס בכפר סבא. חשוב לבדוק שהם רלבנטיים לנכס בכפר סבא. ובכלל - איך יבדוק בעל נכס בכפר סבא את הקונים ונתוניהם? בשיחת טלפון שהוא מנהל איתם "על רגל אחת" תוך כדי עבודתו? למה שהם יפתחו בפניו ויחשפו את צרכיהם ואת יכולותיהם בפניו? מתווך רציני בודק ומתאים את הנכס בכפר סבא לקונה ו"משדך" לדירה בכפר סבא למכירה שלך רק את המתאימים. יצירת "טיילת של קונים" בבית למכירה על מנת לצור רושם של "עבודה" רק מפריעה ואינה משרתת את האינטרס של בעל הנכס בכפר סבא ואת צרכיו. המתווך יבדוק לא רק את התאמת הנכס בכפר סבא לקונים אלא גם את יכולותיהם הכספיות לקניית נכס בכפר סבא. הוא יבין את צרכיהם וישדך אותם לבית בכפר סבא שלך רק אם הוא באמת "תפר עליהם".כשיגיעו הקונים הפונציאליים לבית תמיד יהיו להם הערות: צבע המטבח, טיב הריצוף, מצב חדרי האמבטיה וכך הלאה. בעל נכס בכפר סבא המנסה לשווק את הבית שלו בעצמו עלול למצוא את עצמו מתעמת עם כל קהל הלקוחות.מתווך מקצועי ויעיל יחסוך לך, בעל הנכס בכפר סבא, את הצורך להתעמת עם אותם אותם לקוחות ויביא ליצירת העסקה הטובה ביותר עבורך, הלקוח בעל הנכס בכפר סבא למכירה - כי זו המיומנות המקצועית שלו - ואתה הלקוח שלו.אני תמיד אומר ללקוחותי שההצלחה הגדולה ביותר היא להביא לקוח אחד שיקנה בית למכירה - ושהנכס בכפר סבא יהיה הנכס בכפר סבא הראשון (והיחיד) שראה אותו לקוח. אין ספק שמלאכת התחקור של הפונים היא מרכיב מרכזי בתהליך שמשמעותו הינה להבין בדיוק מה הקונה רוצה, צריך ויכול לרכוש ורק אז "לשדך" בינו לבין נכס בכפר סבאים מתאימים. לחבר בין הקוה לבית למכירה שלך כי הם מתאימים

ניהול נכון של המשא ומתן לסגירת העיסקה:

לא רק המחיר עומד על הפרק בסגירת עסקה של מכירת דירות בכפר סבא. ישנם שלושה מרכיבים מרכזיים שהם: מחיר הדירה בכפר סבא, לוח הזמנים למסירת החזקה על הנכס בכפר סבא ותנאי התשלום ופריסת התשלומים. מרכיבים אלה פועלים ככלים שלובים ומשפיעים האחד על השני: לפעמים כדאי לבעל נכס בכפר סבא להתפשר בשאלת המחיר כדי לקבל יותר כסף מראש; או שכדאי לו לדרוש מחיר גבוה יותר בתמורה למסירה מוקדמת של הנכס בכפר סבא.בניהול המו"מ יש להזהר מחשיפת החולשות ומהתלהבות יתרה כמו גם מהגררות אחר אמירות ולעתים פרובוקציות של הצד השני למו"מ. ניהול מו"מ הו מקצוע - וצריך להשאירו למקצוענים שיעבדו בשביל, בעל הדירה בכפר סבא למכירה.

אל תשרוף את הנכס בכפר סבא שלך בשוק:

טענה נפוצה העולה מהרבה בעלי דירות בכפר סבא - "יש לי נכס בכפר סבא אטרקטיבי בשכונה מבוקשת. נכס בכפר סבאים דומים שעולים לפרסום נמכרים בתוך שבוע. אני יכול למכור את הנכס בכפר סבא לבד אז למה לשלם למתווך?אפילו אם יש לך נכס בכפר סבא אטרקטיבי במיוחד שקיבל המון פניות מקונים ונמכר במחיר טוב ובזמן קצר מאוד, באמצעות משא ומתן נבון, מתווך מיומן ומקצועי תמיד יכול להשיג בשבילך, בעל הנכס בכפר סבא, עסקה בתנאים טובים יותר. כשכשבעל הנכס בכפר סבא מנהל את המשא ומתן עם הקונים הפוטנציאליים - הדבר מעורר התנגדויות אצל הקונים ועלול לגרום לפיצוץ המו"מ בגלל סיבות שוליות. כשאיש מקצוע אמין ומקצועי עושה זאת, הקונים מכבדים אותו. כשיועץ הנדל"ן המקצועי שלנו מטפל עבורך במכירת הנכס בכפר סבא החשוב שלך - בנכס בכפר סבא שלך - אתה יכול לישון טוב בלילה, אתה לא צריך לענות לטלפונים ולא לטפל בקונים. הזמן שלך פנוי.

לסיכום,

מקצועיות ומקצוענות - זה שם המשחק.

אנחנו ב"רענן שיווק נדל"ן מתמחים בשיווק דירות בכפר סבא למכירה, קוטג'ים למכירה, דופלקסים למכירה ובתים למכירה בכפר סבא.

אנו מתחייבים ליצור עבורך, בעל הנכס בכפר סבא, את העסקה הטובה ביותר

רענן שיווק נדל"ן - תיווך ושיווק נדל"ן בכפר סבא ובשרון

צרו איתנו קשר בטלפון 09-7671010 או בדוא"ל Office@RRE.co.il ונקבע פגישת היכרות במועד הנוח לכם
למה כדאי למכור דירה בכפר סבא באמצעות מתווך נדלן?
מצאו את הבית הבא שלכם מצאו את הבית הבא שלכם
מצאו את הבית הבא שלכם
מכירה/השכרה
יישוב
אזור / שכונה
בית ספר (בכפר סבא)
סוג הנכס
סוג הנכס משני
מחיר
מספר חדרים
קומה
מספר נכס
מעלית
חניה
מ. שמש
גישה לנכים
שם הסוכן
חיפוש חופשי
סגור חיפוש

צרו קשר

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שתפו במדיות החברתיות

הנכסים שלנו נכסים למכירה נכסים להשכרה נמכר הושכר